Zmieniamy się dla Ciebie!

Nowa stronaMamy przyjemność i zaszczyt poinformować, iż Carbon Center uruchomiło internetowe centrum kompozytów w postaci nowej strony internetowej pod adresem www.carboncenter.pl!

Idąc z duchem czasu postanowiliśmy wyjść na przeciw nowoczesnym technologiom informacyjnym i pogłębić nasze relacje z klientami poprzez aktywną obecność w sieci internetowej. Tym samym postanowiliśmy zastąpić naszą poprzednią stronę nową wersją, wzbogaconą o funkcjonalności:

  • czytelny katalog produktów [Oferta -> Produkty i usługi],
  • zintegrowany system sklepowy [Sklep],
  • bazę wiedzy, zawierającą artykuły tematyczne o kompozytach, szczegółowe opracowania wybranych produktów, materiałów, technologii (pokazujące np. możliwe zastosowania, testy, itp), oraz aktualności [Baza wiedzy]

Głównym celem naszej działalności internetowej jest próba zogniskowania informacji o dostępnych kompozytach na rynku europejskim oraz ich dystrybucję wygodnym kanałem sprzedaży, jakim jest internet, tworząc tym samym internetowe centrum innowacji w tej dziedzinie. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa uznaniem.

Dane kontaktowe

Carbon Center
ul. Lodowa 110
93-232 Łódź

Telefon:
+48 508 077 378
+48 570 930 042

E-mail:

NIP/REGON/KRS:
Przejdź do szczegółowych danych teleadresowych i rozliczeniowych »

Materiały promocyjne

Zachęcamy do pobierania naszych materiałów promocyjnych:

  • katalog reklamowy [katalog.pdf] 5,47MB
    W katalogu znajduje się pełna oferta naszych produktów i usług na ostatni kwartał roku 2012, wraz ze zdjęciami i tabelami danych technicznych.
  • Więcej materiałów promocyjnych oraz materiały prasowe już wkrótce!